Newsletter č.4 BABÍ LETO a POZDIM 2022: kranio-jóga-Ájurvéda

Newsletter č.4 BABÍ LETO a POZDIM 2022: kranio-jóga-Ájurvéda

Milí blízcí i vzdálení, přicházím s výčtem toho, co nabízím v příštích dnech a v měsících září a říjen, než se po výživném létě odmlčím a s batohem na zádech se vydám na delší listopadovo-prosincový vandr do zemí dalekých. Nabídka je kombinací jógovo-kraniových možností na Praze 7, dále pobytových kurzů a seminařů na naší stále krásnější Levandulové chaloupce na Kutnohorsku, a k tomu několik dalších zajímavých akcí. Stále je několik volných míst ve skupince na pozdně-zářijový pobyt u Egejského moře. Těším se na viděnou kdekoli se to podaří, a přeji vám krásný zbytek léta.

Oli

 

LETNÍ JÓGOVÁNÍ na LETNÉ
končí zítra v úterý 23.8. večerní lekcí od 19.30hod v krásném komorním prostoru studia Milada na adrese Milady Horákove 53, i za deštivého počasí. Přidejte se společně rozhýbat tělo, a zklidnit mysl. Dejte vědět předem. Cena Kč 300,-

S JÓGOVÁNÍM na LETNÉ budeme pokračovat ve studiu POHLED, Letohradská 16,
hnedle od září: KURZ 8x POLEDNÍCH čtvrtečních LEKCÍ od 1.září, 12.15-13.15hod

JOGA PRO KLID V NEKLIDNYCH CASECH /  kurz, 8x poledni lekce, pracoviste POHLED, Letohradska 16, Praha 7

 • cena celeho kurzu Kc 2400,-  nebo drop-in class (cena jednotlive lekce) Kc 350,-
 • Kapacita salu 10 osob. Rezervace na onesporova@email.com nebo mob 776 391 102

KURZ 7x PODVEČERNÍCH úterních LEKCÍ od 6.září, 17-18hod DECHEM A ASANAMI K PSYCHICKE POHODE/  kurz, 7x  podvecerni lekce, pracoviste POHLED, Letohradska 16, Praha 7

 • cena celeho kurzu Kc 2100,- nebo drop-in class (cena jednotlive lekce) Kc 350,-
 • Kapacita salu 10 osob . Rezervace na onesporova@email.com nebo mob 776 391 102

Pozdně srpnovou dámskou jízdu v Levandulové chaloupce pod názvem Barevné odstíny vnitřní ženy. jsme díky nemoci posunuly na nový termín 16.-18. září.
Jedná se o 3-denní seberozvojový pobytový kurz, od pátek odpoledne do neděle se vším, co si jen můžete přát… malování, meditace, jóga, odpočinek, nakouknutí do ajurvédské kuchyně. Poznáte se ve všech barvách duhy. Vyčistíte si nejen hlavu, ale i celý čakrový systém. Čakrový systém ovlivňuje proudění energií v našem těle. Jeho správné fungovaní podporuje naše fyzické i duševní zdraví. Objevíme společně všechny barvy, které se v nás ukrývají. Užijeme si tři dny plné umění, ženskosti a meditací. Vydáme se na cestu relaxace a souznění. To vše v obklopení klidu a krás přírody.
Rezervujte prosím zde.
Ještě několik volných míst máme . Rašovice 22, okr. Kutná Hora. Spolu s Kačkou Velcovou.

O týden předtím mě najdete na Konopišti,
kde budu účastnice jógového wellness víkendu se Šárkou Soudkovou rozmazlovat kraniosakrálními seancemi. Rezervace na celý pobyt zde
Rezervovat se na ošetření kraniosakrální terapií se můžete přímo u mě, úhrada na místě.

Na Pobyt u moře s jógou na řeckém ostrově Karpathos
v poslením zářijovém týdnu zbývá stále několik míst volných. Možné je s sebou vzít i necvičící rodinné členy a strávit pozdně-letní dovolenou u moře. Veškeré podrobné informace k zájezdu samotnému, včetně rezervace ubytování a letenek zajišťuje tým CAPRO. Tento týden poslední možnost se zarezervovat.

Pro dojednání individuálního termínu na ošetření kraniosakrální terapíí či individuální jógy  jsem k dispozici buď v Praze 7, nebo v Levandulové chaloupce, během měsíců září a říjen, dle termínů zde
nebo Pište či volejte 776 391 102.

Víkendové pobyty s Ajurvédským vařením a přednáškami a povídáním s Markétkou Fukovou a Andrejkou Lazarskou, v Levandulové chaloupce budou v r. 2023 laděny dle sezón, data se připravují. Pokud věříte, že JÍDLO a STRAVA je základní kámen zdraví, a nebo jste otevření si o tom povídat, tak se přihlašte na úvodním praktický jednodenní seminář 15.října , kde si budeme povidat:

 • zakladnich principech stravovani z pohledu Ajurvedy
 • teorii dóš, o zazivani, a o travicim ohni AGNI
 • dulezitosti invididualniho pristupu
 • koreni : proc? jak? kdy? kdo?

A BUDEME SPOLECNE VARIT V AJURVEDSKE KUCHYNI

 • kde : Levandulova chaloupka, Rasovice cp. 22, okr. Kutna Hora
 • kdy: sobota 15.10.2022 od 11 do 19hod
 • skupina 6 ucastniku, varime ve dvojicich
 • cena: Kc 2500,-

 

Ranní online lekce jsou od 30.srpna opět každé ÚTERÝ. Je možné se připojit i třeba na poslední chvíli. Pokud zvládnete předem napsat krátkou sms, lepší. začínáme v 7:15am- do 8am. Připojte se prosím cca 5min předem, ať začneme včas. Platba přes QR kód, zašlu indviduálně po obdržení rezervace. Kč 150,-. To, že ráno je příznivý čas na protažení těla víme:))) tak pojďme společně začít nový den.
Těším se na vás zde: meet.google.com/qqd-fsmh-mwd

Opatrujte se!. Oli

Více v sekci https://www.levandulovachaloupka.cz/kontakt/ v KALENDÁŘi po rozkliknutí jednotlivé události.

d

Welcome to Reina

Step into a true oasis of digital beauty we devised for your new beauty center, resort or spa website.

Monday to Friday 09:00 - 20:00 hrs
Saturday 09:00 - 18:00 hrs
Sunday 09:00 - 18:00 hrs